16/03/2017 р. День Святого Патріка
Профілюючими навчальними предметами у Київській гімназії східних мов №1 є мови - східні та англійська. Тому вивчення мов, традицій, національних свят, культур народів світу – це головний напрямок становлення гімназистів як культурної особистості.
17 березня ірландці відзначають День Святого Патріка – день пам'яті покровителя Ірландії.
В світі віддається належне ірландській культурній спадщині, до якої сьогодні, напередодні ірландського свята, долучилась вся гімназійна родина, яка була вбрана в одяг зеленого кольору (національний колір Ірландії). 
Зранку гімназисти та педагоги отримали подарунок - трилисник, який символізує весну та Ірландію. Одним з неодмінних героїв цього свята є леприкони – казкові чоботарі, що володіють захованим горщиком із золотом, тому на перервах учні 5-их класів, отримавши творчі завдання від вчителів англійської мови, шукали по кабінетах речі кумедного леприкона, а головне - горщик «золота» (цукерки), який був захований в кабінеті у Оксани Іллівни – нашого веселого директора.. Для того, щоб отримати знайдену річ, учням потрібно було англійською мовою відповісти на питання вчителя, розповісти цікаву історію, або заспівати пісеньку.
В актовій залі гімназії свято завершилось інтегрованим уроком для учнів 5-11 класів, в якому поєднались багато навчальних предметів: англійська мова, театральне мистецтво, інформатика, культурознавство.
Підготували і провели цікавий навчальний захід вчителі кафедри англійської мови та учні старших класів.Создан 24 фев 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua