30/09/2018 р. ПЕДАГОГІЧНА РАДА: ЗМІНЮЄМО СТЕРЕОТИПИ
ПЕДАГОГІЧНА РАДА: ЗМІНЮЄМО СТЕРЕОТИПИ
Педагогічна рада (30.08.2017 р.), яка відкрила двері новому 2017-2018 навчальному року, продовжила напрямок колективу Київської гімназії східних мов №1 на креативність, інновацію, новий підхід до навчання з оновленими програмами та великим бажанням кардинальних змін в сучасній освіті.
Тема першої педради «Про діяльність педагогічного колективу щодо забезпечення якісної освіти та виховання учнів як високоморальних громадян-патріотів України у 2016-2017 навчальному році та завдання педагогічного колективу з розвитку інноваційної педагогічної системи у контексті реалізації завдань нової української школи, компетентнісно спрямованої освіти у 2017-2018 навчальному році». 
Вітання ювілярів, молодих педагогів, які поповнили фаховий колектив, визначення завдань на новий навчальний рік та шляхи досягнення поставленої мети, співпраця педагогів з науковцями – далеко неповний перелік питань, які були розглянуті на педраді.
Зміни в освіті починаються з нас – вчителів. І тому, традиційно, кожна педрада має свою родзинку. Сьогоднішня - «Громадянська освіта в інноваційній позаурочній діяльності класних керівників 5-9-х класів в умовах дослідно-експериментальної роботи в гімназії».
Впевнені, що відкинувши догматичні підходи, які були в освіті, перетнувши кордон шаблонного навчання, педагоги Київської гімназії східних мов впевнено крокують шляхом нової української школи.Создан 24 фев 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua