29/11/2017 року Скайп-міст з Ісламабадом
29/11/2017 року Скайп-міст з Ісламабадом

Сьогодні учні гімназії 9-11 класів мали змогу дружнього on-line спілкування з однолітками із Пакистану. Скайп-міст, що відбувся між навчальними закладами Roots Мillennium school (м. Ісламабад) та Київською гімназією східних мов №1 став першою сходинкою двосторонньої співпраці.
Учні гімназії передали пакистанським друзям вітання від Оксани Іллівни Проскури – директора КГСМ №1 та розповіли про свій навчальний заклад, улюблені предмети, дозвілля, майбутні професії.
Учні Roots Millennium school виконали пісні Пакістану та ознайомили присутніх скайп-мосту зі своєю школою, народними звичаями та традиціями. У ході спілкування про культуру та традиції обох країн, гімназисти виконали «Червону Руту».
Директор школи Faiza Shuja (Пакістан) та заступник директора Наталія Олександрівна Джигора з учителями кафедри англійської мови Світланою Олексіївною Цільмак та Оленою Миколаївною Степанюк обговорили питання щодо навчання учнів мовам, удосконалення мовної компетенції та організації освітнього простору.Создан 24 фев 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua